Uoči jučerašnje utakmice fudbalske reprezentacije Bosne i Hercegovine, emotivnu podršku Zmajevima uputila je majka Šuhra, jedna od Majki Srebrenice i korisnica Doma za starija lica „Hatidža Mehmedović“ u Potočarima.
Majka Šuhra je žena čija životna priča svjedoči o neizmjernoj snazi, vjeri i istrajnosti. U genocidu u Srebrenici izgubila je dva sina i više od 20 članova uže porodice, ali je uprkos teškoj sudbini ostala simbol nade i ljubavi prema domovini.– To je Bosna i Hercegovina. Zemlja koju su njene majke voljele i onda kada ih je najviše boljela. Zemlja za koju se ne navija samo glasom, nego srcem i dovom – poručeno je uz njenu fotografiju objavljenu na društvenim mrežama.