Ponedjeljak, 22.06.2026.

TRIVIĆ, vlasnik pekare “Manja”: Nismo prekinuli saradnju sa Bingom

Srijeda, 27.12.2023. | BiH | Najnovije | Vijesti

Nakon što su uslijedili incidenti poslije šokantnog komentara, oglasio se i vlasnik “Krajina klasa” i pekara “Manja” Saša Trivić. Rekao je da pekare “Manja” u Sarajevu i dalje rade.

On je to potvrdio za portal Srpskainfo i rekao da je radno vrijeme u pekarama skraćeno.

“Sve naše pekare u Sarajevu rade, ali samo do 16 sati, zato što smo zabrinuti za bezbjednost radnika”, rekao je Trivić.

U proteklih nekoliko dana razbijeni su izlozi pet pekara “Manja” na području Kantona Sarajevo: u centru grada, na Dobrinji, u Hrasnom, Vogošći i na Koševu.

U trgovačkom lancu Bingo u svim radnjama su proizvodi “Krajina klasa” povučeni sa polica.

Trivić ipak kaže da saradnja njegove firme sa Bingom nije prekinuta.

“Nismo prekinuli saradnju, a šta će dalje biti, vidjet ćemo”, rekao je za Srpskainfo.

Dodao je da je glavni problem bojazan da će neko napasti trgovce.

“Nije u redu da neko napada radnike. Šta radnik pekare ili radnik Binga ima sa mojim istupima. Ako neko hoće da bojkotuje moju robu, neka je ne kupuje”, rekao je Trivić.