Nermin Muzur načelnik Općine Ilidža održao je jučer više sastanaka. Posebno je važna uspostava saradnje sa višim nivoima vlasti.
“Važno je da ministri iz Kantona Sarajevo budu upućeni u projekte na Ilidži, kako bi znali šta su prioriteti. Ilidža je brojna općina i sa nje dolazi više zastupnika u Skupštini, a ima i ministra koji razumije probleme Ilidže. Svi oni, zajedno sa mnom mogu sigurno u periodu koji dolazi mnogo da doprinesu vidljivim promjenama koje planiramo na Ilidži. Koordinacija i saradnja su ključne za brojne projekte na Ilidži”; rekao je Muzur nakon sastanaka.
O svemu je izvjestio i na svom Facebook profilu:
“Nekoliko izuzetno važnih sastanaka danas.
Ministar saobraćaja KS gospodin Adnan Šteta, sa kojim smo dogovorili naredne korake za nekoliko vrlo važnih projekata za nasu općinu.
Sa zastupnicima u Skupštini KS sa područja Općine Ilidža također vrlo važan sastanak, dogovorena suradnja i djelovanje u cilju unapređenja uslova života građana Ilidže.
Na sastanku sa gospodinom Seadom Šahmanom, savjetnikom u Ministarstvu rada i socijalnog staranja CG, razgovarali smo o mogućoj prekograničnoj suradnji sa nekim lokalnim zajednicama u CG.
Hvala svima na izdvojenom vremenu, konstruktivnim prijedlozima i konkretnim koracima za dalje. Idemo dalje! Idemo raditi!”