Četvrtak, 02.05.2024.

Messijeva reakcija nakon pobjedničkog gola Mbappea privukla veliku pažnju

Četvrtak, 17.02.2022. | Najnovije | Sport

Argentinski napadač Lionel Messi je preksinoć u utakmici između PSG-a i Real Madrida (1:0) promašio penal u 63. minuti, odigrao je vrlo prosječnu utakmicu, a posebno je upadljivo kako na kraju nije ni proslavio pogodak za pobjedu.

Na društvenim mrežama odmah je počeo kružiti snimak na kojem se vidi da je Messi hladnokrvno reagovao kada je cijeli stadion eksplodira nakon čarolije Kyliana Mbappea.

Messi je bio na drugoj strani šesnaesterca, šetao, kao i u najvećem dijelu utakmice i dosta podsjetio na Cristiana Ronalda koji je često “uhvaćen” kako se ne raduje golovima svojim saigračima.

Već odavno djeluje kako Messi nije naročito sretan u Parizu pa će ovo vjerovatno podići nova pitanja o atmosferi u PSG-u.

Ni u francuskom klubu ne mogu biti sretni njegovim partijama koje su za sada vrlo prosječne.

Podsjetimo, Mbappe je spasio Messija titule tragičara u 93. minuti meča s Realom kada je predriblao dva igrača pa potom zatresao mrežu za pobjedu od 1:0.