Petak, 26.04.2024.

Sjajna partija Zmaja: Miroslav Stevanović upisao tri asistencije u ubjedljivoj pobjedi Servettea

Nedjelja, 12.09.2021. | Najnovije | Sport

U susretu šestog kola Superlige Švicarske ženevski Servette je ostvario ubjedljivu pobjedu nad St. Gallenom od 5:1, a tri asistencije je upisao reprezentativac BiH Miroslav Stevanović.

Mrežu gostiju već u sedmoj minuti načeo je bivši francuski reprezentativac Gael Clichy, a zatim su uslijedili pogoci Sauthiera, Cognata i Roulliera kojima je asistirao upravo Stevanović.

Youan je zatim smanjio na 4:1, a konalan rezultat postavio Roullier svojim drugim pogotkom na ovom meču.

Miroslav Stevanović je igrao do 69. minute, kada ga je zamijenio Kastriot Imeri.

Servette nakon šest odigranih susreta ima 10 bodova i trenutno zauzima treću poziciju na prvenstvenoj tabeli.