Nedjelja, 28.06.2026.

Sindikati srednjih škola HNŽ-a protiv online nastave

Srijeda, 10.03.2021. | BiH | Najnovije | Vijesti

Predsjedništvo sindikata srednjih škola Hercegovačko-neretvanske županije (HNŽ) smatra kako su dosadašnje epidemiološke mjere dobre i učinkovite te da se Sindikat protivi mogućem uvođenju on line nastave.

“Smatramo kako bi zaustavljanje normalnog nastavnog procesa proizvelo nenadoknadive i povrh svega neopravdane gubitke jer se pokazalo kako škole, uz dobre mjere, nisu izvor zaraze. To tim više što zatvaranje škola, a ostavljanje otvorenim kafića i klubova nema nikakva smisla”, priopćeno je iz Predsjedništvo sindikata srednjih škola HNŽ-a.

U priopćenju se dodaje kako se nastava u školama normalno odvijala na jesen kada su po tri-četiri razreda bila u izolaciji, dok sada takvih slučajeva nema.