Na svom Facebook profilu oglasio se Senad Šepić predsjednik Nezavisnog bloka fotografijom ispred Bire u Bihaću.
“Upravo ispred BIRE u Bihaću, sa kćerkom Iman i ekipom hrabrih Bišćana koji će ovu Novu godinu dočekati ovdje.
Krajišnici su topli i gostoljubivi ljudi, tri godine se nose sa ovom situacijom sami. Svaki od ovih ljudi ovdje bi u svojoj kući ugostio migrante, nemojte da se izvrće priča kako Krajišnici neće migrante.
Krajišnici samo hoće svoju državu da pokaže brigu o njima i da pokaže da su Krajišnici i Krajina jednako vrijedni kao i drugi”, napisao je Šepić.