Sat vremena do 12 na binu je izašao bend Dubioza Kolektiv, a Sarajlije su ih dočekale uz ovacije i aplauz.
Prije prve pjesme, prisutnima se obratio i Djed Mraz, koji je svima poželio dobar provod.
Koncert su počeli pjesmom U.S.A., a nakon “Volio bih”.
avaz/press