Utorak, 23.06.2026.

Japanski džudista u Zagrebu otkrio kako voli bosansku muziku i kojeg bh. pjevača najviše

Ponedjeljak, 19.12.2022. | Vijesti

Japansko-hrvatski džudista, mješoviti borilački umjetnik, kikboksač i submission grappler Satoshi Ishii sa sjedištem u Hrvatskoj prije tri godine gostovao je u vrlo popularnom Podcastu Inkubator.

Japanac s adresom u Zagrebu otkrio je u razgovoru da najviše voli bosansku muziku a da mu je favorit Ado Gegaj od kojeg najviše voli pjesmu “Nazovi zbog nas”.

Ono što je zanimljivo jeste da se prije godinu Ado Gegaj oglasio ispod videa.

-Satishi gigantu. Hvala ljudi na vrhunskim komentarima i forama. Baš sam se ismijao. Puno vas pozdravljam – napisao je pjevač.  

avaz/press